Sercom Bilişim
34
Şeyhsinan Mah. Kocaağa Sok. Bayol İş Merkezi No:48Merkez,34100
+90(282) 654 52 552010 yılında kurulan Sercom Bilişim, Hp, Xerox, Canon, Samsung, Kyocera, Epson, Lexmark gibi markaların yazıcı sarf malzemelerinin satış, tedarik, dolum ve bakım hizmetlerini gerçekleştirmektedir. Müşterileri arasında, küçük ve orta ölçekli kobiler, kamu daireleri, kurumsal firmalar olan Sercom Bilişim, Türkiye pazarında, kurum ve kurumların sürekli dokümantasyon ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla hizmet vermekte ve yaygın markaların tüm toner ve kartuşlarının dolum hizmetinin yanında ithal muadil ürünlerin de hızlı ve sürekli bir şekilde temin ve hizmetini sağlamaktadır. Her zaman en iyiyi sunma çabasında olan ve müşteri memnuniyetini daima ilk koşul kabul eden firmamız, yenilikçi kimliğiyle sektöre öncü olan uygulamalarına devam etmektedir. Teknolojik altyapısı, sarf malzemeleri sektöründeki benzersiz deneyimi ve oluşturduğu profesyonel kadrosuyla bugün ve gelecekte müşterilerine en iyi hizmeti sunma hedefiyle çalışmalarını sürdüren Sercom Bilişim, üretim kalitesi ve teknik servis hizmetlerinde TSE standartlarının da üzerine çıkmayı hedeflemektedir. Kurumsal firmaların dolum ve yenilemede tercih ettiği tedarikçilerin başında gelen Sercom Bilişim, fakslı yazıcılar, matris yazıcılar, renkli yazıcılar, mürekkepli yazıcılar, S.B Laser ve tarayıcıların da satışını gerçekleştirmekte ayrıca müşterilerine doğru yazıcıyı satın almaları konusunda danışmanlık yapmaktadır. Bilgisayar sarf malzemeleri alanında en iyi ve kaliteliyi sunan Sercom Bilişim, kartuş toner dolumu yaptırmanın ne kadar düşük maliyetli ve güvenilir bir yöntem olduğunu müşterilerine kanıtlamaktadır.
8213Ziyaretçi
 • Yetkili Serkan HATİP
 • Adres Şeyhsinan Mah. Kocaağa Sok. Bayol İş Merkezi No:48 - Merkez
 • Telefon +90(282) 654 52 55
 • Fax +90(282) 692 59 98
 • Özel Sitesi http://www.sercombilisim.com
 • Web Sitesihttp://sercombilisim.Corluport.com
 • E-Postaserkan@sercombilisim.com
 • Sayın yetkili, bilgilerinizin herkes tarafından görüntülenebilmesi için
  lütfen aşağıdaki butona tıklayınız.
  SAYFANIZI HEMEN AKTİFLEŞTİRMEK İÇİN TIKLAYIN
 • Kredi Kartı Geçerli
 • Açılış/Kapanış09:00 - 19:00
Nerede? Nasıl Gidilir?
Büyüt

Bayol İş Merkezi Belediye Düğün Salonu Yanında

İletişim Formu
2010 yılında kurulan Sercom Bilişim, Hp, Xerox, Canon, Samsung, Kyocera, Epson, Lexmark gibi markaların yazıcı sarf malzemelerinin satış, tedarik, dolum ve bakım hizmetlerini gerçekleştirmektedir.

Müşterileri arasında, küçük ve orta ölçekli kobiler, kamu daireleri, kurumsal firmalar olan Sercom Bilişim, Türkiye pazarında, kurum ve kurumların sürekli dokümantasyon ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla hizmet vermekte ve yaygın markaların tüm toner ve kartuşlarının dolum hizmetinin yanında ithal muadil ürünlerin de hızlı ve sürekli bir şekilde temin ve hizmetini sağlamaktadır.
Her zaman en iyiyi sunma çabasında olan ve müşteri memnuniyetini daima ilk koşul kabul eden firmamız, yenilikçi kimliğiyle sektöre öncü olan uygulamalarına devam etmektedir.
Teknolojik altyapısı, sarf malzemeleri sektöründeki benzersiz deneyimi ve oluşturduğu profesyonel kadrosuyla bugün ve gelecekte müşterilerine en iyi hizmeti sunma hedefiyle çalışmalarını sürdüren Sercom Bilişim, üretim kalitesi ve teknik servis hizmetlerinde TSE standartlarının da üzerine çıkmayı hedeflemektedir.

Kurumsal firmaların dolum ve yenilemede tercih ettiği tedarikçilerin başında gelen Sercom Bilişim, fakslı yazıcılar, matris yazıcılar, renkli yazıcılar, mürekkepli yazıcılar, S.B Laser ve tarayıcıların da satışını gerçekleştirmekte ayrıca müşterilerine doğru yazıcıyı satın almaları konusunda danışmanlık yapmaktadır.

Bilgisayar sarf malzemeleri alanında en iyi ve kaliteliyi sunan Sercom Bilişim, kartuş toner dolumu yaptırmanın ne kadar düşük maliyetli ve güvenilir bir yöntem olduğunu müşterilerine kanıtlamaktadır.
Firmanızı Ekleyin

Corluport.com içerisinde 18 ana kategori 226 alt kategoride 37 firma yer almaktadır.