Savana Yoğurtları
21
Reşadiye Mah. Atatürk Cad. Tarakçı Ap. No:20Merkez,34100
+90(282) 654 06 83Savana Yoğurtları 1998 yılından bu güne sürdürdüğü lezzet klasiği olma özelliğini devam ettirerek büyümeye devam ediyor. Önceliğimiz Kalite Ve Devamlılıktır. Savana süt ürünlerinin yoğurt ve ayran üretimi üzerine kurulmuştur. Yılların getirdiği birikim ve tecrübesi ile yoğurt ve ayran üretiminde ince eleyip sık dokuyarak,müşterilerine en mükemmeli ulaştırmaya çalışıyoruz.Süt üreticilerinden toplanan sütler,tesislerimizde en üst düzeydeki hijyen ortamlarda,gıda sağlığı normları çerçevesinde işlenerek yoğurt ve ayran haline getirilmektedir. Kalite, her zaman önceliğimiz olmuştur. Şayet kaliteden ödün verirseniz,sürekliliği sağlayamazsınız. 15 yıldır sürdürdüğümüz istikrar, bizi bugünlere taşımış ve sonrasında da taşımaya devam edecektir. Teknolojinin çok hızlı geliştiğini ve bu sürece ayak uydurabilmek için kendilerini sürekli yenilediklerini ifade eden Ereli; Savana yoğurt ve ayranları, Trakya Bölgesi gibi geniş bir yelpazeye ulaşmakta. Türkiye'nin önde gelen hazır yemek firmaları, cafe, restaurant, döner, kebap salonları, büyük-küçük marketler, bakkallar, büfeler ve daha bir çok firmaya toptan satış, Çorlu ve Lüleburgaz şubemiz ile de perakende satışlarla müşterilerimize ulaşıyoruz.
7943Ziyaretçi
  • Kredi Kartı Geçerli
  • Açılış/Kapanış08:00 - 20:00
  • Servis Saatleri08:00 - 20:00
  • Servis Yerleri Çorlu'nun her yerine.
Nerede? Nasıl Gidilir?
Büyüt

Atatürk Caddesi üzerinde.

İletişim Formu
Savana Yoğurtları 1998 yılından bu güne sürdürdüğü lezzet klasiği olma özelliğini devam ettirerek büyümeye devam ediyor.Önceliğimiz Kalite Ve Devamlılıktır.

Savana süt ürünlerinin yoğurt ve ayran üretimi üzerine kurulmuştur. Yılların getirdiği birikim ve tecrübesi ile yoğurt ve ayran üretiminde ince eleyip sık dokuyarak,müşterilerine en mükemmeli ulaştırmaya çalışıyoruz.Süt üreticilerinden toplanan sütler,tesislerimizde en üst düzeydeki hijyen ortamlarda,gıda sağlığı normları çerçevesinde işlenerek yoğurt ve ayran haline getirilmektedir.


Kalite, her zaman önceliğimiz olmuştur. Şayet kaliteden ödün verirseniz,sürekliliği sağlayamazsınız. 15 yıldır sürdürdüğümüz istikrar, bizi bugünlere taşımış ve sonrasında da taşımaya devam edecektir.


Teknolojinin çok hızlı geliştiğini ve bu sürece ayak uydurabilmek için kendilerini sürekli yenilediklerini ifade eden Ereli; Savana yoğurt ve ayranları, Trakya Bölgesi gibi geniş bir yelpazeye ulaşmakta. Türkiye'nin önde gelen hazır yemek firmaları, cafe, restaurant, döner, kebap salonları, büyük-küçük marketler, bakkallar, büfeler ve daha bir çok firmaya toptan satış, Çorlu ve Lüleburgaz şubemiz ile de perakende satışlarla müşterilerimize ulaşıyoruz.
Firmanızı Ekleyin

Corluport.com içerisinde 18 ana kategori 226 alt kategoride 37 firma yer almaktadır.