Mag Tasarım Mimarlık İnşaat

http://magyapi.corluport.com
Mag Tasarım Mimarlık İnşaat
15
Reşadiye Mah. Şinasi Kurşun Cad. Şehit Ahmet Çelenkoğlu Sok. Doğan Apt. No: 5Merkez,34100
+90(282) 650 02 28Corluda inşaat ve yapı firmaları arasında önde gelen şirketimiz çorluda inşaat, mimarlık,yapı, emlak ve sanayi faaliyetlerine odaklanmıştır. Çorlu bölgesinde bireysel çalışmalarına 1995 yılında başlayan mag yapı, 2005-2014 yılları arasında mekan uygulamalarında ilerlemiştir. Çorluda her türlü inşaat, tahhüt, proje, mimarlık hizmetleri veren mag yapı, 2015 yılı başında şirketleşerek faaliyet alanlarını genişletmiştir. Çorlu ve çevresinde mimarlık ve taahhüt işlerinde, konut, villa, okul, fabrika projelerini başırı ile bitirmiş olan mag yapi dekorasyon ve mimarlık, proje etüd, 3 boyutlu çalışma, ruhsat projesi Statik ve elektromekanik projelerde kendini yenilemiş, geliştirmiş ve sürekliliği ilke edinmiştir. Çorluda imza attığımız hizmet ve çalışmalarda kaliteden ödün vermeden, geçmişten günümüze bölgesinde, inşaat ve sanayi alanlarında çeşitli uygulamalar gerçekleştirmiştir. Çorluda fabrikalar, alışveriş merkezi, mağazalar, showroom, ofis ve konut türü yapılarda iç – dış mekan proje ve uygulama anlamında faaliyetlerine devam edecektir. Şirketimiz, çorludaki yatırımcılara emlak, proje ve teknik danışmanlık olarak da hizmet etmektedir. Tüketiciye saygı başta olmak üzere şeffaflık, dürüstlük ve güven değişmez prensipleriyle hizmetlerinde teknik esaslara dayanarak, kaliteli çözümler sunarız. Saygılarımızla.
6214Ziyaretçi
 • Yetkili Murat GENÇ
 • Adres Reşadiye Mah. Şinasi Kurşun Cad. Şehit Ahmet Çelenkoğlu Sok. Doğan Apt. No: 5 - Merkez
 • Telefon +90(282) 650 02 28
 • Telefon ( 2 ) +90(532) 607 64 31
 • Fax +90(282) 650 02 28
 • Özel Sitesi http://www.magyapi.com
 • Web Sitesihttp://magyapi.corluport.com
 • E-Postainfo@magyapi.com
 • Sayın yetkili, bilgilerinizin herkes tarafından görüntülenebilmesi için
  lütfen aşağıdaki butona tıklayınız.
  SAYFANIZI HEMEN AKTİFLEŞTİRMEK İÇİN TIKLAYIN
 • Açılış/Kapanış08:30 - 18:30
Nerede? Nasıl Gidilir?
Büyüt

Atatürk bulvarı eski santralden havuzlara doğru inildiğinde 9. Sokakta.

İletişim Formu
Corluda inşaat ve yapı firmaları arasında önde gelen şirketimiz çorluda inşaat, mimarlık,yapı, emlak ve sanayi faaliyetlerine odaklanmıştır. Çorlu bölgesinde bireysel çalışmalarına 1995 yılında başlayan mag yapı, 2005-2014 yılları arasında mekan uygulamalarında ilerlemiştir. Çorluda her türlü inşaat, tahhüt, proje, mimarlık hizmetleri veren mag yapı, 2015 yılı başında şirketleşerek faaliyet alanlarını genişletmiştir. Çorlu ve çevresinde mimarlık ve taahhüt işlerinde, konut, villa, okul, fabrika projelerini başırı ile bitirmiş olan mag yapi dekorasyon ve mimarlık, proje etüd, 3 boyutlu çalışma, ruhsat projesi
Statik ve elektromekanik projelerde kendini yenilemiş, geliştirmiş ve sürekliliği ilke edinmiştir. Çorluda imza attığımız hizmet ve çalışmalarda kaliteden ödün vermeden, geçmişten günümüze bölgesinde, inşaat ve sanayi alanlarında çeşitli uygulamalar gerçekleştirmiştir. Çorluda fabrikalar, alışveriş merkezi, mağazalar, showroom, ofis ve konut türü yapılarda iç – dış mekan proje ve uygulama anlamında faaliyetlerine devam edecektir.
Şirketimiz, çorludaki yatırımcılara emlak, proje ve teknik danışmanlık olarak da hizmet etmektedir.
Tüketiciye saygı başta olmak üzere şeffaflık, dürüstlük ve güven değişmez prensipleriyle hizmetlerinde teknik esaslara dayanarak, kaliteli çözümler sunarız.
Saygılarımızla.
Firmanızı Ekleyin

Corluport.com içerisinde 18 ana kategori 226 alt kategoride 37 firma yer almaktadır.