Aegon Emeklilik ve Hayat Trakya Bölge Müdürlüğü

http://aegonemeklilik.Corluport.com
Aegon Emeklilik ve Hayat Trakya Bölge Müdürlüğü
33
Aegon Emeklilik ve Hayat Trakya Bölge MüdürlüğüMerkez,34100
+90 (282) 650 09 11 - +90 (282) 650 09 12 - +90 (282) 650 09 13Korunan Gelecek Hayat Sigortası Emeklilik birikiminiz güvence altında!
Geleceğiniz ve sevdikleriniz koruma altında"…
AEGON Emeklilik ve Hayat'tan Bireysel Emeklilik sözleşmesi yaptıranlar ile bu sözleşmeden bağımsız olarak yakınlarının geleceklerini güvence altına almak isteyenler için iyi bir haberimiz var. Emekliliğiniz için hedeflediğiniz birikim ve sevdiklerinizin gelecekleri, ''Korunan Gelecek Hayat Sigortası'' ile güvence altında! Emeklilik birikiminizi tamamlayamadığınız durumlarda, hedeflediğiniz birikimi koruyor ve sizin adınıza biz ödüyoruz. Bunun yanı sıra vefatınız halinde eşinizin ve çocuklarınızın hayatlarını muhtaç olmadan sürdürebilecekleri imkanlar sunuyoruz.
Neden "‘Korunan Gelecek Hayat Sigortası?
Geleceğine yatırım yapan ve koruma altına almak isteyen birçok insan gibi, siz de emeklilik günleriniz için şimdiden bir birikim oluşturmayı hedeflediniz. Her yıl düzenli olarak yaptığınız ödemelerle, emekliliğinizi daha rahat geçirmek ve güvence altına almak üzere geleceğinizi planladınız. Peki, bu süreçte meydana gelebilecek tüm olasılıkları hesapladınız mı? AEGON Emeklilik ve Hayat olarak yatırımlarınız ve geleceğinizi korumak için yeni bir çözüm geliştirdik"…
"‘Korunan Gelecek Hayat Sigortası' nasıl çalışır?
Bireysel Emeklilik Sistemi ödemeleri devam eden müşterilerimizin, bu sistemden emekli olmadan erken vefatı halinde hedeflediği yaklaşık birikim tutarını ''Korunan Gelecek Hayat Sigortası'' ile biz ödüyoruz. Böylece, emekliliğiniz için yaptığınız yatırımlar ve hedeflediğiniz birikim koruma altına alınıyor. Siz ödemelerinizi tamamlayamasanız bile, hedeflediğiniz birikim vefat ettiğinizde emeklilik dönemini paylaşmayı planladığınız sevdiklerinize teslim ediliyor. Ayrıca Bireysel Emeklilik Sistemi'ne dahil olmayan müşterilerimiz, Korunan Gelecek Hayat Sigortası'nı tek başına da satın alabiliyorlar. Bu sigortayla, vefat halinde yakınlarının geleceklerini sorunsuz yaşamasını isteyenler için de güvence sağlanıyor.

Eğitim İçin Hayat Sigortası
Çocuğunuzun yarını, bizim için çok değerli!
Çocuğum için en iyisi ''Eğitim İçin'' Şimdi vereceğiniz bir karar ile çocuğunuza kesintisiz eğitim imkanı sağlayabilirsiniz"…
Dünyada milyonlarca insana gelecek ve hayat çözümleri sunan AEGON çocuklarınızın yarını ve eğitimi için en iyisini düşünmekte size yardımcı oluyor. Bugünden başlayarak yapacağınız yatırımlar ile çocuğunuzun eğitimi artık koruma altında"…
En iyi şartlarda, sınırsız bir eğitim imkanı; çocuğunuza verebileceğiniz en değerli armağan"… ''Eğitim İçin'', bu amaçla geliştirildi. Hayatta en çok değer verdiğiniz varlığınız, çocuğunuz, en iyi şekilde eğitimini tamamlasın ve hayata bir adım önde başlasın diye"… Çocuğunuzun gelecekteki tüm eğitim ihtiyaçlarını güvence altına alabilmek, uzun vadede düşünülmesi ve planlanması gereken bir sorumluluk ''Eğitim İçin'' yıllar içinde yapacağınız birikimler, çocuğunuz okul çağına geldiğinde, yıllık olarak size geri döner, hem size hem de çocuğunuza kazandırır. Çocuğunuz dünyaya geldiği günden itibaren, her ay belli tutarlarda ödeyebileceğiniz primler, çocuğunuz okul çağına geldiğinde, süre boyunca ödenmesi hedeflenen primler yıllık olarak size geri ödenir ve çocuğunuzun eğitim planı korunmuş olur. Bu dönemde ''Eğitim İçin'' sizi ve çocuğunuzun eğitimini güvence altına almaya yardımcı olur.

Neden daha avantajlı?
''Eğitim İçin'' Birikimli Hayat Sigortası;
Sadece üniversite değil, çocuğunuzun eğitimin tüm aşamalarını kapsar. İlköğretim, lise ve üniversite seçeneklerinden biri seçilebilir veya tüm eğitim masrafları tek bir paket ile güvence altına alınabilir.
''Eğitim İçin'' Birikim Hayat Sigortası ile TL'nin yıllar içinde değer kaybetme riskine karşı, primler ve geri ödemeler ABD Doları bazında yapılır. Üstelik ABD Doları bazında yıllık %2 gelir garantisi ile verilir.
Primlerden masraf ya da komisyon kesintisi yapılmaz.
Hayat Poliçesinin ana teminatı olan vefatın gerçekleşmesi durumunda hedeflenen tutar ve o güne kadar yapılan birikim toplu olarak sevdiklerinize geri ödenir.
Hayat Poliçesinin primlerini maluliyet nedeniyle ödeyemeyeceğiniz durumlarda, AEGON çocuğunuzun geleceğini koruma altına almak için size yardımcı olur ve aylık primleri sizin adınıza öder.
Tüm hayat sigortalarında olduğu gibi ödenen primler gelir vergisinde indirim için kullanılabilir.
Prim İadeli Hayat Sigortası
İle sizin olanı geri veriyoruz"…

Bildiğinizin ötesinde bir hayat sigortası
Şimdiye kadar duyduğunuz ve bildiğiniz tüm hayat sigortalarına alternatif sunuyoruz.
Prim İadesi Teminatı ile AEGON Emeklilik ve Hayat, sizlere eşi bulunmaz bir fırsat sunuyor; geleceğiniz güvenceye almak için seçtiğiniz sigorta süresi sonunda ödemiş olduğunuz primlerin tamamı size iade ediliyor.
"‘Prim İadeli Hayat Sigortası'nın sunmuş olduğu 2 alternatiften size en uygun olanını seçerek hem geleceğinizi hem de sevdiklerinizi güvence altına almış olursunuz. Maksimum 5 yıllık prim iadeli Hayat Sigortası seçeneği ya da minimum 12 yıldan başlayarak sizin tercihinize göre 15, 18, 24 veya 30 yıla kadar devam eden Prim İadeli Hayat Sigortası seçeneğini tercih edebilirsiniz.
Primlerinizi de aylık, üç aylık, altı aylık ve yıllık ödeme seçeneklerine göre kendiniz planlayabilir ve böylece avantajlı bir geleceğe adım atmış olursunuz.
Hayat, sevdiklerimizle paylaştıklarımız kadar değerli"…
Hayata yetişme çalışmalarımızın içinde kendimizi aşarak çabalarken, büyüdüğümüzü, yorulduğumuzu düşünmeye zamanımız olmuyor. Hep aynı kalacağımızı hissederken yılları arkamızda bırakıyoruz.

Ödüllü Birikim Hayat Sigortası
Sizi ödüllendiren tek Hayat Sigortası!
Güvenli bir gelecek için birikimlerinizi yaparken, karşınıza çıkabilecek güzel sürprizler karşı hazırlıklı olun"…
"‘Ödüllü Birikim' size neler kazandırır?
Geleceğiniz için şimdiden küçük tasarruflar yapmaya başladıysanız, hayatta başımıza gelebilecek her ihtimale karşı, kendinizi ve sevdiklerinizi Ödüllü Hayat Sigortası ile güvence altına almış olursunuz.
Prim İadesi Ödülü nedir?
Sigorta süremizin bitiş tarihine kadar poliçe kapsamındaki tüm primlerimizi ödemeniz ve hayatınıza devam ediyor olmanız durumunda; hesabınızdaki birikiminiz ile sigortanızın bitiş tarihine kadar ödemiş olduğunuz primler toplamının %5,5'i oranında (stopaj dahil yasal kesintiler yapılarak) Prim İadesi ödülünüz ''Size'' ödenir.
Ödüllü Birikim Hayat Sigortası'na kimler sahip olabilir?
18 ile 65 yaş arasındaki tüm bireyler Ödüllü Birikim Hayat Sigortası'na sahip olabilir. Sigorta süremesin 10 ile 20 yıl arasında belirleyebilirsiniz. Küçük tasarruflarla oluşan birikimlerinizi, poliçe süreniz sonunda (en az 10 yıl), toplu para olarak alabilirsiniz. Primlerinizi Türk Lirası olarak aylık, 3 aylık, 6 aylık veya yıllık taksitler halinde ödeyebilirsiniz. Sigorta süresinde vefatınız durumunda yakınlarınıza; sigortanız başladığında belirtilen vefat teminatı ödenir (belirlenen vefat teminatınız her yıl Tüketici Fiyat Endeksi yıllık oranı ile artırılacaktır).
Vergi Avantajı
Gelir Vergisi mükellefiysenizödediğiniz primleri Gelir Vergisi Kanunda belirtilen limitler dahilinde gelir vergisi matrahınızdan indirilebilen hakkına sahipsiniz. Ödediğiniz primleri brüt gelirinizin %5'ini ve brüt asgari ücretin yıllık tutarını aşmamak kaydıyla vergi matrahınızdan düşebilir ve bu şekilde, vergi diliminize göre değişen oranlarda vergi avantajı elde edersiniz.
Turuncu Elma Hayat Sigortası
Sevdikleriniz için... Kendiniz için"…
Turuncu Elma ile güvenli bir gelecek ister misiniz?
Turuncu Elma Hayat Sigortası ile yaşam kaybı veya (seçilirse) kritik hastalıklardan birinin teşhisi durumunda sevdiklerinize belirlediğiniz bir tutar kalır. Böylece sevdiklerinizin yaşayacağı maddi zorluklara nasıl çözüm bulacağınızı düşünmek zorunda kalmaz ve onların geleceğini güvence altına almış olursunuz.
Ana teminatın yanı sıra seçenekli olarak sunulan ek teminatlardan Kritik Hastalıklar, Tam ve Daimi Maluliyet ve Maluliyet Yıllık Destek Ek Teminatlarında almanız durumunda sevdiklerinizin yanı sıra kendinizi de koruma altına almış olursunuz. Çünkü size tedavi masraflarınızı karşılamaya yönelik ve hayatınızı devam ettirebilmeniz için belirlediğiniz tutar ödenir. Bu sayede tedaviniz devam ederken gelir kaybınızı düşünmek zorunda kalmazsınız.
Ayrıca Kazaen Vefat Ek Teminatı ve / veya Toplu Taşıtta Kazaen Vefat Ek Teminatı talep edinmesi halinde sigortalının kazaen vefatı ya da toplu taşıt araçlarında biletli yolcu iken oluşan bir kaza sonucu vefatı durumlarında, poliçedeki şartlar doğrultusunda, belirtilen teminat tutarı vefat tazminatına eklenerek sevdiklerinize ödenir.
Turuncu Elma Hayat Sigortası kapsamı içerisinde olan Kritik hastalıklar:
*Alzheimer
*Kanser
*Kalp krizi
*İnme
*Koroner arter (by - pass) ameliyatı
*Böbrek yetmezliği
*Multiple Skleroz (MS)
*Aort değiştirme ameliyatı
*Kalp kapakçığı değişimi
*Paraliz
*Önemli Organ Nakilleri
* Üçüncü derece yanık
*Parkinson
*İyi huylu beyin tümörü
*Motor nörön hastalıkları
*Koma
*Tam ve daimi maluliyet
10412Ziyaretçi
 • Yetkili Aegon Emeklilik ve Hayat
 • Adres Aegon Emeklilik ve Hayat Trakya Bölge Müdürlüğü - Merkez
 • Telefon +90 (282) 650 09 11 - +90 (282) 650 09 12 - +90 (282) 650 09 13
 • Telefon ( 2 ) +90 (282) 650 09 15
 • Fax +90 (282) 650 09 49
 • Özel Sitesi http://www.aegon.com.tr
 • Web Sitesihttp://aegonemeklilik.Corluport.com
 • E-Postamustafa.ozkara@aegon.com.tr
 • Sayın yetkili, bilgilerinizin herkes tarafından görüntülenebilmesi için
  lütfen aşağıdaki butona tıklayınız.
  SAYFANIZI HEMEN AKTİFLEŞTİRMEK İÇİN TIKLAYIN
 • Kredi Kartı Geçerli
 • Açılış/Kapanış09:00 - 18:00
Nerede? Nasıl Gidilir?
Büyüt

Postane Minibüs Durağı Arkası, İstikbal Üstü

İletişim Formu
Korunan Gelecek Hayat Sigortası Emeklilik birikiminiz güvence altında!
Geleceğiniz ve sevdikleriniz koruma altında"…
AEGON Emeklilik ve Hayat'tan Bireysel Emeklilik sözleşmesi yaptıranlar ile bu sözleşmeden bağımsız olarak yakınlarının geleceklerini güvence altına almak isteyenler için iyi bir haberimiz var. Emekliliğiniz için hedeflediğiniz birikim ve sevdiklerinizin gelecekleri, ''Korunan Gelecek Hayat Sigortası'' ile güvence altında! Emeklilik birikiminizi tamamlayamadığınız durumlarda, hedeflediğiniz birikimi koruyor ve sizin adınıza biz ödüyoruz. Bunun yanı sıra vefatınız halinde eşinizin ve çocuklarınızın hayatlarını muhtaç olmadan sürdürebilecekleri imkanlar sunuyoruz.
Neden "‘Korunan Gelecek Hayat Sigortası?
Geleceğine yatırım yapan ve koruma altına almak isteyen birçok insan gibi, siz de emeklilik günleriniz için şimdiden bir birikim oluşturmayı hedeflediniz. Her yıl düzenli olarak yaptığınız ödemelerle, emekliliğinizi daha rahat geçirmek ve güvence altına almak üzere geleceğinizi planladınız. Peki, bu süreçte meydana gelebilecek tüm olasılıkları hesapladınız mı? AEGON Emeklilik ve Hayat olarak yatırımlarınız ve geleceğinizi korumak için yeni bir çözüm geliştirdik"…
"‘Korunan Gelecek Hayat Sigortası' nasıl çalışır?
Bireysel Emeklilik Sistemi ödemeleri devam eden müşterilerimizin, bu sistemden emekli olmadan erken vefatı halinde hedeflediği yaklaşık birikim tutarını ''Korunan Gelecek Hayat Sigortası'' ile biz ödüyoruz. Böylece, emekliliğiniz için yaptığınız yatırımlar ve hedeflediğiniz birikim koruma altına alınıyor. Siz ödemelerinizi tamamlayamasanız bile, hedeflediğiniz birikim vefat ettiğinizde emeklilik dönemini paylaşmayı planladığınız sevdiklerinize teslim ediliyor. Ayrıca Bireysel Emeklilik Sistemi'ne dahil olmayan müşterilerimiz, Korunan Gelecek Hayat Sigortası'nı tek başına da satın alabiliyorlar. Bu sigortayla, vefat halinde yakınlarının geleceklerini sorunsuz yaşamasını isteyenler için de güvence sağlanıyor.

Eğitim İçin Hayat Sigortası
Çocuğunuzun yarını, bizim için çok değerli!
Çocuğum için en iyisi ''Eğitim İçin'' Şimdi vereceğiniz bir karar ile çocuğunuza kesintisiz eğitim imkanı sağlayabilirsiniz"…
Dünyada milyonlarca insana gelecek ve hayat çözümleri sunan AEGON çocuklarınızın yarını ve eğitimi için en iyisini düşünmekte size yardımcı oluyor. Bugünden başlayarak yapacağınız yatırımlar ile çocuğunuzun eğitimi artık koruma altında"…
En iyi şartlarda, sınırsız bir eğitim imkanı; çocuğunuza verebileceğiniz en değerli armağan"… ''Eğitim İçin'', bu amaçla geliştirildi. Hayatta en çok değer verdiğiniz varlığınız, çocuğunuz, en iyi şekilde eğitimini tamamlasın ve hayata bir adım önde başlasın diye"… Çocuğunuzun gelecekteki tüm eğitim ihtiyaçlarını güvence altına alabilmek, uzun vadede düşünülmesi ve planlanması gereken bir sorumluluk ''Eğitim İçin'' yıllar içinde yapacağınız birikimler, çocuğunuz okul çağına geldiğinde, yıllık olarak size geri döner, hem size hem de çocuğunuza kazandırır. Çocuğunuz dünyaya geldiği günden itibaren, her ay belli tutarlarda ödeyebileceğiniz primler, çocuğunuz okul çağına geldiğinde, süre boyunca ödenmesi hedeflenen primler yıllık olarak size geri ödenir ve çocuğunuzun eğitim planı korunmuş olur. Bu dönemde ''Eğitim İçin'' sizi ve çocuğunuzun eğitimini güvence altına almaya yardımcı olur.

Neden daha avantajlı?
''Eğitim İçin'' Birikimli Hayat Sigortası;
Sadece üniversite değil, çocuğunuzun eğitimin tüm aşamalarını kapsar. İlköğretim, lise ve üniversite seçeneklerinden biri seçilebilir veya tüm eğitim masrafları tek bir paket ile güvence altına alınabilir.
''Eğitim İçin'' Birikim Hayat Sigortası ile TL'nin yıllar içinde değer kaybetme riskine karşı, primler ve geri ödemeler ABD Doları bazında yapılır. Üstelik ABD Doları bazında yıllık %2 gelir garantisi ile verilir.
Primlerden masraf ya da komisyon kesintisi yapılmaz.
Hayat Poliçesinin ana teminatı olan vefatın gerçekleşmesi durumunda hedeflenen tutar ve o güne kadar yapılan birikim toplu olarak sevdiklerinize geri ödenir.
Hayat Poliçesinin primlerini maluliyet nedeniyle ödeyemeyeceğiniz durumlarda, AEGON çocuğunuzun geleceğini koruma altına almak için size yardımcı olur ve aylık primleri sizin adınıza öder.
Tüm hayat sigortalarında olduğu gibi ödenen primler gelir vergisinde indirim için kullanılabilir.
Prim İadeli Hayat Sigortası
İle sizin olanı geri veriyoruz"…

Bildiğinizin ötesinde bir hayat sigortası
Şimdiye kadar duyduğunuz ve bildiğiniz tüm hayat sigortalarına alternatif sunuyoruz.
Prim İadesi Teminatı ile AEGON Emeklilik ve Hayat, sizlere eşi bulunmaz bir fırsat sunuyor; geleceğiniz güvenceye almak için seçtiğiniz sigorta süresi sonunda ödemiş olduğunuz primlerin tamamı size iade ediliyor.
"‘Prim İadeli Hayat Sigortası'nın sunmuş olduğu 2 alternatiften size en uygun olanını seçerek hem geleceğinizi hem de sevdiklerinizi güvence altına almış olursunuz. Maksimum 5 yıllık prim iadeli Hayat Sigortası seçeneği ya da minimum 12 yıldan başlayarak sizin tercihinize göre 15, 18, 24 veya 30 yıla kadar devam eden Prim İadeli Hayat Sigortası seçeneğini tercih edebilirsiniz.
Primlerinizi de aylık, üç aylık, altı aylık ve yıllık ödeme seçeneklerine göre kendiniz planlayabilir ve böylece avantajlı bir geleceğe adım atmış olursunuz.
Hayat, sevdiklerimizle paylaştıklarımız kadar değerli"…
Hayata yetişme çalışmalarımızın içinde kendimizi aşarak çabalarken, büyüdüğümüzü, yorulduğumuzu düşünmeye zamanımız olmuyor. Hep aynı kalacağımızı hissederken yılları arkamızda bırakıyoruz.

Ödüllü Birikim Hayat Sigortası
Sizi ödüllendiren tek Hayat Sigortası!
Güvenli bir gelecek için birikimlerinizi yaparken, karşınıza çıkabilecek güzel sürprizler karşı hazırlıklı olun"…
"‘Ödüllü Birikim' size neler kazandırır?
Geleceğiniz için şimdiden küçük tasarruflar yapmaya başladıysanız, hayatta başımıza gelebilecek her ihtimale karşı, kendinizi ve sevdiklerinizi Ödüllü Hayat Sigortası ile güvence altına almış olursunuz.
Prim İadesi Ödülü nedir?
Sigorta süremizin bitiş tarihine kadar poliçe kapsamındaki tüm primlerimizi ödemeniz ve hayatınıza devam ediyor olmanız durumunda; hesabınızdaki birikiminiz ile sigortanızın bitiş tarihine kadar ödemiş olduğunuz primler toplamının %5,5'i oranında (stopaj dahil yasal kesintiler yapılarak) Prim İadesi ödülünüz ''Size'' ödenir.
Ödüllü Birikim Hayat Sigortası'na kimler sahip olabilir?
18 ile 65 yaş arasındaki tüm bireyler Ödüllü Birikim Hayat Sigortası'na sahip olabilir. Sigorta süremesin 10 ile 20 yıl arasında belirleyebilirsiniz. Küçük tasarruflarla oluşan birikimlerinizi, poliçe süreniz sonunda (en az 10 yıl), toplu para olarak alabilirsiniz. Primlerinizi Türk Lirası olarak aylık, 3 aylık, 6 aylık veya yıllık taksitler halinde ödeyebilirsiniz. Sigorta süresinde vefatınız durumunda yakınlarınıza; sigortanız başladığında belirtilen vefat teminatı ödenir (belirlenen vefat teminatınız her yıl Tüketici Fiyat Endeksi yıllık oranı ile artırılacaktır).
Vergi Avantajı
Gelir Vergisi mükellefiysenizödediğiniz primleri Gelir Vergisi Kanunda belirtilen limitler dahilinde gelir vergisi matrahınızdan indirilebilen hakkına sahipsiniz. Ödediğiniz primleri brüt gelirinizin %5'ini ve brüt asgari ücretin yıllık tutarını aşmamak kaydıyla vergi matrahınızdan düşebilir ve bu şekilde, vergi diliminize göre değişen oranlarda vergi avantajı elde edersiniz.
Turuncu Elma Hayat Sigortası
Sevdikleriniz için... Kendiniz için"…
Turuncu Elma ile güvenli bir gelecek ister misiniz?
Turuncu Elma Hayat Sigortası ile yaşam kaybı veya (seçilirse) kritik hastalıklardan birinin teşhisi durumunda sevdiklerinize belirlediğiniz bir tutar kalır. Böylece sevdiklerinizin yaşayacağı maddi zorluklara nasıl çözüm bulacağınızı düşünmek zorunda kalmaz ve onların geleceğini güvence altına almış olursunuz.
Ana teminatın yanı sıra seçenekli olarak sunulan ek teminatlardan Kritik Hastalıklar, Tam ve Daimi Maluliyet ve Maluliyet Yıllık Destek Ek Teminatlarında almanız durumunda sevdiklerinizin yanı sıra kendinizi de koruma altına almış olursunuz. Çünkü size tedavi masraflarınızı karşılamaya yönelik ve hayatınızı devam ettirebilmeniz için belirlediğiniz tutar ödenir. Bu sayede tedaviniz devam ederken gelir kaybınızı düşünmek zorunda kalmazsınız.
Ayrıca Kazaen Vefat Ek Teminatı ve / veya Toplu Taşıtta Kazaen Vefat Ek Teminatı talep edinmesi halinde sigortalının kazaen vefatı ya da toplu taşıt araçlarında biletli yolcu iken oluşan bir kaza sonucu vefatı durumlarında, poliçedeki şartlar doğrultusunda, belirtilen teminat tutarı vefat tazminatına eklenerek sevdiklerinize ödenir.
Turuncu Elma Hayat Sigortası kapsamı içerisinde olan Kritik hastalıklar:
*Alzheimer
*Kanser
*Kalp krizi
*İnme
*Koroner arter (by - pass) ameliyatı
*Böbrek yetmezliği
*Multiple Skleroz (MS)
*Aort değiştirme ameliyatı
*Kalp kapakçığı değişimi
*Paraliz
*Önemli Organ Nakilleri
* Üçüncü derece yanık
*Parkinson
*İyi huylu beyin tümörü
*Motor nörön hastalıkları
*Koma
*Tam ve daimi maluliyet
Firmanızı Ekleyin

Corluport.com içerisinde 18 ana kategori 226 alt kategoride 37 firma yer almaktadır.